Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Храмова показала гарний приклад для жінок інших чиновників – Шкіряк

Голова ДСНС прокоментував візит до Непалу у компанії своєї коханої.

Кохана Зоряна Шкіряка Катерина Храмова летіла до Непалу власним коштом і виконувала у поїздці покладені на неї обов'язки. Про це розповів на брифінгу у Києві сам голова ДСНС, передає кореспондент ТСН.

"Ця новина стала бестселером. Катерина Храмова летіла не на курорт в бізнес-класі шикарного авіалайнера. Вона летіла у військовому літаку з біотуалетами. Її бажання і громадянська позиція, яку вона висловила за кілька днів, я спочатку був проти. Враховуючи її досвід і знання східних практик, я взяв на себе відповідальність і вона полетіла з нами", - розповів Шкіряк.

Свої стосунки під час подорожі Шкіряк та Храмова не афішували. Вчинком коханої головний надзвичайник пишається і вважає, що жінки багатьох політиків могли б ходити не лише по виставках, а й на фронт та до інших небезпечних місць їздити.

"Я пишаюся тим, що поруч є такі люди, які готові приїхати і на фронт, що було неодноразово, і підтримати наших людей. Чи правильно я поступив з огляду на свою посаду, я не знаю, я ще молодий чиновник. Але я вважаю, що це хороший приклад для жінок інших чиновників", - впевнений голова Держслужби.

До звільнення через скандал Шкіряк готовий, якщо так вирішить його керівництво, проте впевнений, що присутність його коханої жінки у операції була корисною для всієї групи.

Нагадаємо, під час брифінгу Зорян Шкіряк розповів, як залишився у Непалі без готівки.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції