Хронологія фейку. Звідки виник фальшивий "лист Порошенка" до Савченко

За документом стирчать вуха російських спецслужб.

Українка Надія Савченко припинила сухе голодування після того, як її адвокат передав адресованого полонянці листа начебто від президента Петра Порошенка. Водночас саме юрист кількома годинами пізніше заявив, що цей документ несправжній, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Спростували написання Порошенком листа також на Банковій.

Марк Фейгін заявив, що лист отримав після попередження генерального консула України в Ростові Віталія Москаленка. Документ начебто мав бути переданий з Адміністрації президента.

Лист і справді надійшов електронною поштою, але з незрозумілої скриньки, написаний двома мовами, причому український варіант – із грубими помилками і фантастичними обіцянками.

Фейгін передає начебто президентського листа Савченко. Він – єдина людина, кому дозволили побачитися з полонянкою. Саме з його слів ми знаємо, що Надія припинила сухе голодування.

"Зараз уже цілком ясно, що це була розводка. Атака Кремля за посередництвом спецслужб і пов'язаних людей. Фальшивий лист, котрий був запущений для дискредитації ситуації, пов'язаної з сухим голодуванням Надії", - заявив Фейгін.

Український консул схвильований, що його вплутали в інтриги Кремля. Та присягається, що жодного листа від президента він ні Фейгіну, ані комусь іншому – не передавав.

"Чи це був Ложкін, чи це людина, яка представилась Ложкіним безпосередньо Фейгіну. Я цього листа сам не бачив", - заявив Москаленко.

Як уже повідомлялося, відповідальність за лист уже взяв на себе пранкер Вован (Володимир Кузнєцов). За його словами, послання вдалося передати ув'язненій через її адвоката Марка Фейгіна.

Подробиці спецоперації "Лист до Савченко"

Ми спробували з'ясувати хронологію спецоперації "Лист",  назвемо її так. Дуже нагадує спецоперацію часів КДБ. Натепер історія така: адвокат Савченко Марк Фейгін, запевняє, що мав розмову з генконсулом України Віталієм Москаленком. Той, буцімто, повідомив, що незабаром Фейгін отримає листа від Президента Порошенка, і це послання буде адресоване Надії Савченко. Лист і справді надійшов електронною поштою, із незрозумілої скриньки, написаний двома мовами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: