Хто голосував за законопроєкт Зеленського про імпічмент. Поіменний список

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Документ підтримали представники однієї фракції та Разумков.

Сьогодні, 10 вересня, під час засідання Верховної Ради народні депутати проголосували в цілому за проєкт закону щодо процедури імпічмента,  який подав до парламенту президент України Володимир Зеленський.

Спочатку законопроєкт був винесений на голосування у першому читанні. "За" віддали свої голоси 337 народних обранців. Згодом спікер Дмитро Разумков виніс його і на друге читання. В цілому проєкт закону підтримали 245 народних депутатів. Причому, 244 з них – від "Слуги народу" та один позафракційний,  - сам Разумков.

Після голосування голову парламенту попросили про перерву дві фракції. Згодом нардепка від "Європейської солідарності" Вікторія Сюмар написала на своїй сторінці у фейсбуці, що всі парламентські фракції, окрім "Слуги народу", готові покинути сесійну залу.

Повний поіменний список голосування законопроєкту за імпічмент дивіться у документі.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський вніс на розгляд Верховної Ради законопроєкт про імпічмент 29 серпня. У ньому зазначається, що парламент може розпочати процедуру у разі вчинення президентом державної зради або іншого злочину. Підставою для ініціювання є письмове подання, яке підписане більшістю депутатів від конституційного складу (мінімум 226). У разі підтримки цього Верховна Рада створює спеціальну тимчасову слідчу комісію. Дивіться текст документу за посиланням→. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції