Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Хто насправді стріляв по Майдану? Дивіться виступ Луценка у ток-шоу "Право на владу"

Генпрокурору поставлять жорсткі запитання.

Сьогодні, 1 грудня, о 23:00 в суспільно-політичному ток-шоу "Право на владу" генеральний прокурор України Юрій Луценко озвучить результати розслідування справ Майдану та "сім'ї" Януковича. 

З часу жорстоких побиттів активістів та розстрілів мирних протестувальників під час Революції Гідності минуло майже три роки, але за ці злочини покарані одиниці. Чи є прогрес у справах протидії "майданівцям", кого з підозрюваних вже отримав покарання, і що гальмує розслідування – у студії "Права на владу" на ці запитання відповідатиме Юрій Луценко. 

Також генпрокурор озвучить результати розслідувань злочинів влади екс-президента Віктора Януковича. Чи встигне ГПУ до кінця року передати до суду справу про державну зраду Януковича та його перехід на бік ворога? Коли будуть покарані всі причетні до так званої "сім'ї"? 

Ще одним гострим запитанням до ГПУ, яке хвилює багатьох українців, є боротьба з корупцією та імена головних корупціонерів країни - чи планує ГПУ оприлюднювати справи щодо мільйонних статків  народних обранців та чи будуть вони доведені до суду? 

У студії програми експерти разом з Луценком обговорять питання внутрішнього сепаратизму. Зокрема, чи знають у відомстві прізвища тих, хто відкрито демонструє свої настрої та прихильність до країни-агресора, чому попри достатню кількість інформації відкритих справ дуже мало, і головне - скільки ще сепаратисти будуть на волі? 

Свої запитання до Луценка телеглядачі можуть ставити на сайті проекту http://pravonavladu.tsn.ua/ 

"Право на владу" виходить у прямому ефірі телеканалу 1+1 щочетверга о 23:00. 

Ведучі ток-шоу "Право на владу" -  Наталія Мосейчук та Сергій Іванов.

Глядачі в студії - це соціологічна вибірка з усієї України. Разом з експертами вони можуть реагувати на обговорення в студії, голосуючи і відповідаючи на запитання, поставленні на початку програми.

Залиште свій коментар

Вибір редакції