Хто перемагає на малій батьківщині Зеленського: проміжні дані підрахунку голосів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Показник пропрезидентської партії у Кривому Розі вищий, ніж у середньому по Дніпропетровщині.

Партія "Слуга народу" набирає на 5-10% голосів більше на трьох округах Кривого Рогу, ніж у середньому по Дніпропетровській області. Про це свідчать проміжні результати підрахунку голосів, оприлюднені Центрвиборчкомом.

Так, показники підтримки пропрезидентської партії в місті народження Володимира Зеленського коливаються в межах 63-64%, тоді як в обласному центрі "Слуга народу" набирає 45-56% голосів.

Фотогалерея Як голосують кандидати в народні депутати (10 фото)

У 31-му виборчому окрузі Кривого Рогу кандидат від "Слуги народу" Володимир Захарченко за підсумками майже чверті оброблених голосів набирає 56% і більш ніж удвічі випереджає найближчого конкурента – самовисуванця Костянтина Павлова.

В окрузі №32 спостерігається подібна картина: за третини підрахованих голосів очевидна перевага представниці пропрезидентської партії Олени Криворучкіної. Її результат – 55,45%, тоді як Андрій Гальченко, котрий посідає другу сходинку, набрав 21,69%.

На криворізькій ОВК №33 вже очевидна беззаперечна перемога висуванця "Слуги народу" Юрія Корявченкова – після обробки 56% бюлетенів він має 61,5% підтримки. Найближчий конкурент, Вадим Віншель з "Опозиційної платформи – За життя", має 7,54% голосів.

ВідеоЮлія Тимошенко привітала Зеленського з "дуже переконливою перемогою"

Лідерка "Батьківщини" попросила Зеленського та його команду не втратити наступні 5 років і не розчарувати людей. А також запропонувала свою допомогу у формуванні країни.  

Юлія Тимошенко привітала Зеленського з "дуже переконливою перемогою"

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори. Причиною їхнього проведення стало те, що на інавгурації президент України Володимир Зеленський заявив, що розпускає Раду XVIII скликання через формальну відсутність коаліції від 2016 року.

Згідно з даними головних екзитполів, на виборах перемогу здобула партія "Слуга народу". Вона набирає трохи більше 44%. Також до парламенту проходять "Опозиційна платформа – За життя" (понад 12%), "Європейська Солідарність" (понад 8%), "Батьківщина" (близько 7,5%) та "Голос" (близько 6%). На межі статистичної похибки перебуває також і партія "Сила і честь".

Залиште свій коментар

Вибір редакції