Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Похорони відвідала ціла когорта українських політиків.

На похороні народного депутата Ігоря Єремеєва, якого поховали напередодні в селі Острожець Рівненської області поруч з могилою батька, прибула ціла когорта українських політиків, серед яких чимала кількість колишніх екс-регіоналів.

Зокрема, серед людей, які прийшли проститися з нардепом, були помічені його колеги, народні депутати: сканадальновідомий ректор  Михайло Поплавський, колишній член молодої команди екс-мера Києва Леоніда Черновецького Лесь Довгий, Андрій Деркач, який став виконувачем обов'язків голови депутатської групи "Воля народу" після смерті Єремеєва. 

Попрощатися з колегою прийшли також Володимир Бандуров, який пройшов у Раду по скандальному 79-му округу, та "УДАРівка" Оксана Продан.

Крім того, серед гостей "засвітилися" екс-глава Нацбанку Степан Кубів, а також екс-регіонал та колишній міністр соцполітики Михайло Папієв та екс-регіонал Григорій Смітюх.  Також на похороні були заступник голови "Нафтогазу" Андрій Пасішник.

ВідеоДепутата Ігоря Єремеєва поховали у рідному селі на Рівненщині

Нагадаємо, що Ігор Єремєєв був співвласником паливно-промислової групи" Континіум ", в яку входять: торговий дім Континіум-Галичина", "Західна нафтова група", "Вест Ойл Груп" та інші. 

Компанії фігурували в скандальних тендерні закупівлі, що викликало навіть реакцію Генпрокуратури. Представники ГПУ заявляли про початок досудових виробництв в 2014 році. 

Крім того, Єремеєв був засновником благодійного фонду "Волинська родина" та допомагав бійцям АТО.

Залиште свій коментар

Вибір редакції