Хто сіє вітер - пожне бурю. Турчинов різко відповів Медведєву щодо окупації Криму

Він наголосив, що у РФ є лише одна можливість закрити це питання: забратись з окупованих територій.

Україна не вважатиме закритим питання окупованих теритоторій, поки вони не будуть звільнені від агресора. Про це сказав секретар РНБО Олександр Турчинов, коментуючи заяву прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва щодо "закриття питання Криму".

"Росія мріє закрити питання Криму? Але це питання ніколи не буде закритим для нас та для світової спільноти, як і питання Донбасу, поки окуповані території не повернуться до складу України, і доки не будуть відновлені кордони нашої держави, що були визнані світовим співтовариством", - цитує Турчинова прес-служба РНБО.

Він наголосив, що для Росії є лише одна можливість закрити це питання: забратись з окупованих територій.

"В Біблії сказано: хто сіє вітер, - пожне бурю. Це означає, що агресор, який створює прецедент, намагаючись змінити існуючі кордони, невдовзі сам зіткнеться з цим питанням, але в значно більших і руйнівних масштабах. Адже Росія в умовах глибокої кризи та самоізоляції з часом не буде здатна не тільки утримувати національно-територіальні автономії, але і території, що були відірвані від інших країн, починаючи від Далекого Сходу і закінчуючи крайніми західними областями", - зазначив секретар РНБО.

Раніше в інтерв'ю прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що Росія не буде обговорювати питання повернення Криму до складу України, оскільки воно "закрите назавжди".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: