"Хто ви така, щоб перевіряти": нардеп Тищенко вдруге нагрубіянив журналістці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його обурила перевірка журналістки.

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Микола Тищенко не зміг відповісти журналістці "Радіо Свободи", ім'я нової очільниці Міністерства охорони здоров'я, натомість він порадив дівчині "попити водички".

Відповідне відео оприлюднила "Радіо Свобода".

Зокрема, кореспондентка зустріла у кулуарах Верховної Ради Тищенка та його колегу по фракції Артема Культенка і вирішила поцікавитися в них про склад нового Кабміну. Вона хотіла уточнити, як звати міністерку охорони здоров'я. Народні обранці не змогли відповісти на це запитання, попри те, що самі ж і голосували за неї.

"Дівчино, ви це питання задавали сьогодні 50 разів усім нашим колегам. Навіщо ви це робите, яка ваша мета?", - сказав Артем Культенко.

Він також додав, що "із радістю давав би коментарі журналістам”, але не розуміє, навіщо йому ставлять такі запитання. Журналістка пояснила, що нині суспільство підозрює "слуг народу" у тому, що вони не читають законопроєктів, за які голосують. Саме тому вона вирішила перевірити, чи так це насправді.

"А хто ви така, щоб мене перевіряти? Ну хто ви? Мій батько? Чи дружина? Хто ви, щоб перевіряти?", - обурено відреагував Тищенко.

Крім того, відомий ресторатор, який якраз перебував біля кулера, запропонував журналістці попити води. "Вона вам корисна", - сказав він.

Нагадаємо, Микола Тищенко вже не вперше відповідає хамством журналістам. Зокрема, 29 серпня, у день засідання новообраної ВР, нардеп відповідаючи на запитання журналістки "Радіо Свободи", не зміг сказати, які події відбулися 29 серпня 2014 року. Тоді кореспондентка декілька разів задала йому уточнюючі запитання щодо Іловайської трагедії, а Тищенко, своєю чергою уникав конкретних відповідей. Врешті, він заявив: "Мені що, два роки? Я більше до вас не підійду. Мені ж не два роки. Ви ставите мені такі питання, як дворічному хлопчику. Це перший і останній раз, коли я з вами спілкувався".

Відео Микола Тищенко розповів, як провів ревізію у їдальні Верховної Ради

Звикає до ролі народного депутата ресторатор і телеведучий Микола Тищенко. Чоловік з’явився в Раді зі зламаною рукою та поділився причинами такого наслідку. Також Тищенко розповів, яких реформ потребує їдальня Верховної Ради.

Микола Тищенко розповів, як провів ревізію у їдальні Верховної Ради

Залиште свій коментар

Вибір редакції