Хто з ким іде на вибори: в останній можливий день своїх кандидатів висунили ще чотири партії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Реєстрація списків у ЦВК триватиме до 25 червня.

У понеділок, 10 червня, сплинув строк, до якого політичні партії і блоки могли висувати своїх кандидатів для участі в позачергових парламентських виборах. В останній день свої форуми і з'їзди провели, зокрема, "БЮТ", "Радикальна партія", "Опоблок" та "Громадянська позиція".

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

ВідеоПлани Тимошенко, РПЛ без блатних і Опоблок проти війни – відбулись з’їзди партій

10 червня спливає термін, до якого політичні партії і блоки можуть висувати своїх кандидатів для участі в позачергових парламентських виборах. Голосування має відбутись 21 липня. В останній день свої форуми і з’їзди провели, зокрема, БЮТ, Радикальна партія і Опоблок. Чи пропонують щось нове - далі в сюжете.  

Плани Тимошенко, РПЛ без блатних і Опоблок проти війни – відбулись з’їзди партій

Під палючим сонцем на подвір’ї власного офісу з’їзд проводить "Батьківщина". Біля сцени – лише невелика юрба студентів. У чи не єдиній альтанці від спеки ховається Анастасія Приходько. Пів року тому вона заявила, що залишає співочу кар’єру і йде в політику. Але сьогодні на сцену її не запросили.

Тимошенко на цих виборах об’єдналася з партією "Основа" Тарути і "Справедливість" Наливайченка. Вони і стали другим і третім номерами в списку, після неї самої. Четверте і п’яте місце посіли давні соратники - Сергій Соболєв і Олена Кондратюк.

"Наша команда налаштована в новому парламенті йти в сильну коаліцію з новим президентом", - заявила Тимошенко.

Чи не кожен політик, що брав слово на заїзді, обов’язково натякав на крісло майбутнього прем’єр-міністра.

Водночас, "Радикальна партія" Ляшка з’їзд провела теж просто неба - в столичному парку Шевченка біля пам’ятника Кобзарю. Радикал назвав  сорок прізвищ зі свого переліку. У першій десятці - майже всі ті, хто донині в парламенті сидить поряд із Ляшком. Немає хіба Ігоря Мосійчука, з яким побили глечики.

"Ми йдемо до парламенту, щоб зупинить промосковський реванш", - заявив Ляшко.

Після Ляшка на тому ж самому місці свій з’їзд проводить "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка, на якій було презентовано першу п’ятірку списку. Окрім самого Гриценка туди увійшли Дмитро Добродомов, Микола Томенко, Микола Катеринчук та Марина Соловйова.

"Опозиційний блок" для свого з’їзду орендує Міжнародний виставковий  центр. Гасла - незмінні. У новий парламент опоблоківці вирушають із вимогою про виконання всіх Мінських угод. І лише Україною.

А також опоблоківці обіцяють у новому скликанні боротися за скасування декомунізації, закону про мову і закону про люстрацію. До списку окрім нардепів-опоблоку Мураєва, Новинського та Вілкула увійшли  ще голови п’яти міст.   

Мар’яна Бухан

Залиште свій коментар

Вибір редакції