Противники ринку землі прийшли під Раду. Правоохоронці працюють у посиленому режимі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

6 лютого парламент планує розглянути законопроєкт про ринок землі.

Прихильники та противники зняття мораторію на продаж землі зібралися під стінами Верховної Ради, яка 6 лютого має розглянкти законопроєкт про продаж землі у другому читанні.

Як повідомляє "ТСН.Ранок", поки у середмісті усе дуже спокійно, але багато правоохоронців.

Як зазначає кореспондент "ТСН" Олена Лоскун, яка перебуває під стінами парламенту, наразі під Радою дуже багато людей: лік пішов на сотні і на тисячі.

Також вдалося поспілкуватися і з учасниками мітингу. Ось про що вони говорять.

"Мій син має два гектари землі і чотири корови. Мука страшенна, щоб все прогодувати. І, якщо буде продаж землі, у нас і того не буде. Ми цим живемо", - зазначив чоловік.

Інший учасник мітингу заявив, що він за ринок землі, але проти її продажу.

"Ми за ринок землі, але проти її продажу. Не буває ринку в засилля монополії", - наголосив він.

Зазначається, що сьогодні анонсовано ще один мітинг під стінами Офісу президента. Там зберуться аграрії, які підтримують закон про продаж землі.

У поліції Києва повідомили, що посилили заходи безпеки у центрі столиці.

"Аби не допустити порушень громадського порядку та забезпечити мирне проведення запланованих акцій у середмісті столиці, поліцейські спільно із військовослужбовцями Національної гвардії України заступили на посилене чергування. Сьогодні у центральній частині Києва анонсовано проведення декількох масових акцій, зокрема, під адміністративними будівлями органів державної влади. Задля забезпечення публічної безпеки і порядку працівники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України, співробітники ДСНС, кінологи, вибухотехніки та поліція діалогу заступили на чергування у посиленому режимі", - зазначили у поліції.

Правоохоронці звертаються до організаторів та учасників заходів дотримуватися норм чинного законодавства, не порушувати громадський порядок та сприяти поліцейським у виконанні ними службових обов’язків.

Відео Противники та прихильники закону про землю збираються на мітинги

Законопроект про ринок землі сьогодні планують розглянути депутати у другому читанні. Прихильники та противники зняття мораторію на продаж  збираються у середмісті на мітинги.  

Противники та прихильники закону про землю збираються на мітинги

Залиште свій коментар

Вибір редакції