"Хтось хотів би, щоб ми захлинулися в смітті". Садовий розповів про сміттєву катастрофу у Львові

Львівський мер запевнив, що місто взмозі справитися з трагедією.

Однією з найбільших проблем після трагедії на сміттєзвалищі у Великих Грибовичах під Львовом є пошук зниклого під завалами еколога.

Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

"По-перше, ми повинні завершити пошуки людини, яка знаходиться під завалами. Це наш еколог з комунального підприємства "Збиранка" і я хотів, щоб це було дійсно прискорено. Всі очікуюють цього", - зазначив мер.

Він також має намір вирішити питання щодо корегування проекту, що дозволить якомога швидше приступити до рекультивації полігону.

Садовий назвав кроки, необхідні для вирішення Грибовицької проблеми

Мер Львова Андрій Садовий запевнив, що місто взмозі справитися з трагедією. І для початку потрібно завершити пошуки людини, яка перебуває під завалами. "Нам складно. Ми будемо показувати максимальну самовіддачу. Ми показуємо, що Львів може перейти і через таке випробування і це робитиме нас тільки сильнішими", - наголосив Садовий.

"І врешті, проблема, яка сьогодні актуальна - це вивіз сміття, тому що ми дійсно продукуємо орієнтовно 700 тонн. Дуже важко вивозити це сміття. Мені б хотілось, щоб ми були солідарними, тому що ця проблема є дуже болючою для Львова. Я розумію, що хтось дуже б хотів, щоб ми захлинулись у смітті, але цього не дочекаються. Нам складно. Ми будемо показувати максимальну самовіддачу. Ми показуємо, що Львів може перейти і через таке випробування і це робитиме нас тільки сильнішими", - констатував Садовий.

Нагадаємо, що глава ДСНС попередив про новий зсув на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Пожежа на Грибовицькому сміттєзвалищі виникла через підпал – Садовий

Мер Львова Андрій Садовий наголосив на тому, що трагедія на сміттєзвалищі сталася через підпал. Також глава міста розповів про проблеми, які нині виникли у місті та як міська рада Львова збирається їх вирішувати.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: