Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Хворіти і ховатися не буду". Холодницький розповів, коли дасть пояснення в "акваріумній" справі

За словами керівника антикорупційної прокуратури, для вивчення скарги йому знадобиться близько двох днів.

Очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький готовий найближчим часом надати пояснення Кваліфікаційно-дисциплінарній комісії прокурорів у відкритій проти нього справі.

Про це він заявив у коментарі "Укрінформу".

"Завтра поїду ознайомлюватися зі скаргою і обов'язково надам усі пояснення. Хворіти, ховатися чи інакше тягнути не буду", - сказав він.

За словами Холодницького, він отримав датовану 4 квітням постанову про відкриття стосовно нього дисциплінарного провадження лише у понеділок, 16 квітня.

Також керівник САП підтвердив слова генерального прокурора, що був у короткій відпустці на Львівщині і Тернопільщині, де відвідав поховання своїх родичів.

"Спершу почитаю, за що мене хочуть "піти". Думаю, за два дні дам обґрунтовану відповідь за кожним пунктом", - запевнив Холодницький.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Назара Холодницького прослуховували. В його кабінеті в акваріумі була знайдена відповідна апаратура. Прослуховуванням займались слідчі ГПУ та НАБУ.

Національне антикорупційне бюро оприлюднило фрагменти розсекречених матеріалів негласних слідчих дій стосовно керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. 

30 березня генеральний прокурор Юрій Луценко звернувся до Квалифікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з проханням розглянути питання звільнення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Цього ж дня антикорупційного прокурора викликали на допит до Генпрокуратури, але він не з'явився.

Залиште свій коментар

Вибір редакції