"І де гроші?" Малюська поскаржився, що після "викриття" високих зарплат міністрів мав скандал із дружиною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Очільник Мін’юсту пояснив, чому високопосадовцям потрібно виплачувати високі зарплати.

Міністр юстиції Денис Малюська запевнив, що висока зарплата чиновників – це професійна необхідність, і розповів про конфлікт із дружиною.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Публічність посади часто створює неприємності. Учора роздратованій дружині на запитання "І де гроші?" довелося пояснювати, що інфографіка маніпулятивна, 226 тис. не отримував і цифру треба зменшувати на розмір податків та враховувати, що це надбавка, сплачена у різні дні одразу за кілька місяців роботи. А загалом зарплата дійсно була малою і раніше казав правду", - зізнався міністр.

Водночас Малюська порадів, що нарешті зможе нормально поговорити з мамою.

"Останні кілька місяці наші розмови зводились до виправдовувань після тез "негайно пиши заяву і йди з цієї дурної роботи", "натягни шапку поглибше, сядь у тролейбус і послухай, що про вас розповідають, воно тобі треба за 16 тисяч?". Ну і так далі", - пояснив він.

За словами міністра, чиновники повинні отримувати високі зарплати, адже іноді доводиться летіти власним коштом у термінове відрядження за кордон, а витрати не завжди компенсовують.

"Або доводиться бути цапом-відбувайлом для роздратованих суддів як у ось цьому випадку, коли на мене наклали штраф у 38 420 грн. Щиро сподіваюсь на вдумливість апеляційної інстанції. Більше того, потрапляння на політичну посаду (як от моя) робить з людини politically exposed person (політичного діяча), і її протягом кількох років після звільнення не візьме на роботу жодна пристойна міжнародна компанія чи організація. Я, наприклад, після закінчення політичної кар’єри не зможу повернутися до своєї попередньої роботи, якою займався майже 10 років. Тому критично важливо не повністю витратити усі попередні накопичення, але й залишити хоч трохи на потім", - наголосив він.

До того ж міністр запевнив, що у штат Мін’юсту продовжать наймати топових юристів, що "зекономить мільйони доларів бюджетних коштів, які ми зараз вимушені, наприклад, витрачати на аутсорс вітчизняних та іноземних адвокатів, чиї погодинні ставки іноді можуть доходити ледь не до тисячі доларів".

Окремо Малюська заявив, що підвищувати рівень соціального забезпечення потрібно усім, а не тільки топчиновникам.

"Це був і залишається одним з моїх пріоритетів. Для ілюстрації, під кінець минулого року ми, напевно уперше в історії, виплатили заборгованість з відшкодування вартості службового одягу для осіб, які звільнилися з органів кримінально-виконавчої служби. Ми збільшували і продовжуватимемо збільшувати заробітну плату для усіх працівників, що входять у систему Міністерства юстиції, бо інакше ми ніколи не подолаємо корупцію", - резюмував він.

Публічність посади часто створює неприємності. Учора роздратованій дружині на запитання "І де гроші?" довелося...

Опубликовано Denis Malyuska Вторник, 14 января 2020 г.

Нагадаємо, останніми днями в Україні активно обговорюють та критикують високі зарплати міністрів та їхніх заступників. За грудень вони отримали по 90-200 тис. гривень.

Зокрема, очільниця Міносвіти отримала 111 тисяч гривень, а її заступники - вдвічі менше. У Мінкультури зарплати керівництва зросли в 10-20 разів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції