І велосипеди є, і в шортах можна буде. В АП змінять дрескод

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прокат велосипедів уже працює під будівлею.

Сьогодні, 14 червня, під будівлею Адміністрації президента почала працювати велостанція європейської мережі Nextbike.

"Цей проект функціонує вже в понад 200 містах 25 країн світу, а до України прийшов у серпні 2018 року. Команда Адміністрації до випробування сервісу готова!", - ідеться в повідомленні АП у Twitter.

Наступні зміни в Адміністрації президента стосуватимуться дрескоду. Обіцяють, що в будівлю можна буде заходити в шортах. Зміни в правилах дрескоду для відвідувачів АП ініціював підприємець, волонтер і четвертий номер у списку партії "Слуга народу" на позачергових парламентських виборах Давид Арахамія, передає "Радіо Свобода".

"В адміністрацію вже можна (приходити в шортах). Мене не пускали. Кажуть: дрескод. Я кажу: хто дрескод затвердив? Вони кажуть: не знаємо. Я знайшов коменданта. Кажу: а чому дрескод, чому не можна в шортах? І знайшли документи. Поміняли документи. Зараз можна", – запевнив Арахамія.

Відповідальна за департамент інформаційної політики Ірина Побєдоносцева підтвердила, що документ, який регламентує зовнішній вигляд співробітників і відвідувачів будівлі АП, буде змінено.

"У нас – аналогічні ідеї і думки, тому що просто жарко… Поки що на офіційному рівні це в робочому процесі. Цей процес триває, тому що це не така проста історія. Але це буде точно, бо ми всі підтримуємо цю ініціативу і вважаємо, що це трохи застарілі заходи. Найближчим часом має запрацювати ця інновація", – сказала Побєдоносцева.

Також будуть внесені зміни до документа, що стосується відвідування Адміністрації президента з ноутбуком. До цього заходити в АП з ноутбуком (комп'ютером) не можна було.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко зарулив на інавгурацію Зеленського на ровері. Міський голова зазначив, що так пересуватись сьогодні найзручніше.

Залиште свій коментар

Вибір редакції