Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський не став змінювати свого представника у Верховній Раді

Це відбулося за згодою.

Президент Володимир Зеленський залишив своїм представником у Верховній Раді дев'ятого скликання Руслана Стефанчука.

Про це йдеться в указі глави держави від 19 серпня.

"Призначити Руслана Олексійовича Стефанчука представником президента України у Верховній Раді України (за згодою)", - мовиться в документі.

Зазначимо, що у серпні Зеленський спочатку звільнив, а згодом повторно призначив Стефанчука своїм представником у Верховній Раді. До слова, у штабі Володимира Зеленського називали Стефанчука ідеологом партії "Слуга народу".

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

Відео 29 серпня новообрані депутати розпочнуть свою роботу у Верховній Раді

За цей день для урочистого засідання обранці проголосували на засіданні підготовчої групи. Туди були делеговані представники усіх партій, які пройшли до Ради, а також самовисуванці. Саме засідання розпочалось без преси.    

29 серпня новообрані депутати розпочнуть свою роботу у Верховній Раді

Залиште свій коментар

Вибір редакції