"Ідеологічні розбіжності" та "баба з возу": депутат Мосійчук вийшов із Радикальної партії Ляшка

"Ідеологічні розбіжності" та "баба з возу": депутат Мосійчук вийшов із Радикальної партії Ляшка

Фото: УНІАН

Відхід політика від партії підтвердили і Ляшко, і сам Мосійчук.

Народний депутат Ігор Мосійчук вийшов із Радикальної партії Олега Ляшка та повідомив про це на своїй сторінці у Facebook. Зі слів парламентаря, рішення було непростим, але необхідним.

"Це було нелегке, добре виважене рішення, яке я був змушений ухвалити. Серйозні ідеологічні розбіжності тягли за собою конфлікти з окремими членами команди. Я не можу іти всупереч власних переконань, і не хочу працювати в атмосфері конфронтації з людьми, яких, попри всі розбіжності, глибоко поважаю", - пояснив Мосійчук.

Хочу повідомити всіх про свій вихід з лав Радикальної партії Олега Ляшка. Це було нелегке, добре виважене рішення, яке...

Опубліковано Ігором Мосійчуком Пʼятниця, 24 травня 2019 р.

Він висловив подяку Олегу Ляшку та вже колишнім колегам і заявив, що не має підстав конфліктувати з ними. Більше того, депутат дав обіцянку: "Яка б не склалась ситуація в країні і політиці, ніколи не скажу злого слова на адресу партії і її представників". Власне ж майбутнє Мосійчук уявляє поки що нечітко. "Ні з ким не прощаюсь, і не збираюсь на відпочинок. Нині Україна, як ніколи, потребує тих, хто готовий боротись за її майбутнє. Як саме це буду робити я, багато в чому залежить від стану мого здоров’я. У будь-якому випадку не полишу громадської і журналістської діяльності, та сподіваюсь, що Бог дасть сил продовжити і політичну діяльність. Наразі визначаюсь щодо подальших дій", - розповів він.

Тим часом лідер Радикальної партії Олег Ляшко прокоментував рішення Мосійчука менш дипломатично. "Сьогодні вранці у мене була розмова з Ігорем Мосійчуком. Він заявив мені про те, що він подає заяву про вихід із Радикальної партії. Я вітаю його з цим рішенням, баба з возу – кобилі легше", — сказав керівник політичної сили.

У Службі безпеки України розповіли, хто організував замах на народного депутата Ігоря Мосійчука

У Службі безпеки України розповіли, хто організував замах на народного депутата Ігоря Мосійчука

Повʼязані теми:

Наступна публікація