Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ситник натякнув на помсту Авакова за "справу рюкзаків". Міністр відповів образами та роздав "поради"

Міністр каже, що директор НАБУ намагається "виправдати своє неоплачене пияцтво".

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник натякнув, що очільник МВС Арсен Аваков мститься йому за "справу рюкзаків". Міністр гнівно відповів антикорупціонеру в соцмережах.

Так, Ситник під час брифінгу 7 лютого повідомив, що збирається оскаржити в Європейському суді з прав людини штраф за відпочинок, завдяки якому він опинився у "реєстрі корупціонерів". Він наполягає, що на суддів тиснули на всіх етапах розгляду справи.

"Ця адміністративна справа – продовження історії з рюкзаками. Деякі міністри прагнуть помсти і відповідно роблять все, щоб якимось чином вплинути на моє перебування на посаді… Якби у мене було відчуття, що я щось таке скоїв, я би не перебував на цій  посаді. На жаль, це простий спосіб спробувати усунути з посади, бо такі рішення не оскаржуються в касаційному порядку за нашим законодавством…

Згодом у твітері міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з’явилася низка образливих повідомлень про директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника.

"Начальник НАБУ, корупціонер з реєстру – шукає привід виправдати своє неоплачене пияцтво, звинувачуючи кого завгодно, крім себе. За своє життя я звик прощати дурнів. Так легше не занурюватися в їхній бруд", - стверджується в повідомленнях.

Аваков у соцмережі також дав "поради" Ситнику: "Відкрити пару трійку фейкових справ самому Написати в ДБР, що міністр змушував його пити дорогий алкоголь і не платити за нього. Написати в американське посольство, що це не він заявляв про підтримку Хіларі проти Трампа. А його змусили. Написати в спортлото".

"Тоді всі зрозуміють – ідіот. А ідіотів - шкода, їм треба допомагати", - написав очільник МВС.

Твіти Авакова про Ситника

Нагадаємо, у травні минулого року ГПУ викликала на допит директора НАБУ. Генпрокурор Луценко заявив, що Ситник "забув заплатити" за відпочинок родини у мисливському господарстві "Поліське-Сарни"..

"Коли чиновник отримує будь-які послуги, а хтось інший платить, наприклад, 100 тис. грн, то це називається неправомірна вигода. Пан Ситник мав би це показати у декларації як подарунок, або ж краще заплатити самому", - говорив Луценко.

Згодом Сарненський суд Рівненської області оштрафував Ситника, присудивши йому штраф у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів (3400 грн).

Своєю чергою директор НАБУ подав апеляцію, проте Рівненський апеляційний суд визнав Ситника винним в корупційному правопорушенні.

Відео "Рюкзаки Авакова": САП закрило справу проти Олександра Авакова і Сергія Чеботаря

До Олександра Авакова та Сергія Чоботаря у слідства більше не має питань. САП викреслила ці прізвища з кримінального провадження про так звані "рюкзаки Авакова". Усю провину взяв на себе третій підозрюваний. Про це журналістів повідомили адвокати Андрій Федур та Ігор Юдін. За словами захисників спеціальний антикорупційний прокурор не знайшов у діях їхніх підзахисних складу злочину. Пізніше в НАБУ висловили своє незадоволення рішенням САП. 

"Рюкзаки Авакова": САП закрило справу проти Олександра Авакова і Сергія Чеботаря

Залиште свій коментар

Вибір редакції