"Інфекція показує захворювання в держапараті": Зеленський натякнув на звільнення голів ОДА після коронавірусу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Окремо президент пояснив, чому зараз не може провести кадрові зміни.

В Україні можуть звільнити деяких посадовців після стабілізації ситуації з коронавірусом, насамперед йдеться про очільників обласних державних адміністрацій.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час пресконференції.

"Усі висновки щодо голів обласних державних адміністрацій будуть після того, як закінчиться COVID-19. Я навіть не думав, що у нас такий сильний чернівецький губернатор. Там найскладніша ситуація. А він один із найкращих. Тобто ця інфекція нам показує, які захворювання у нас є в держапараті. І одразу після COVID-19 будуть рішення й рішучі кроки", - наголосив він.

На думку Зеленського, зараз звільняти посадовців не можна.

"Я не можу зараз це звільнити когось із губернаторів, я боюся, що там просто завалиться весь процес", - пояснив глава держави.

Окремо президент зазначив, що також будуть змінювати очільників районних державних адміністрацій.

"Більшість (голів - прим.ред.) РДА - за часів іншої влади. Це довгий процес. Є багато людей, які є колишні, потрапили якимось чином, їх знову будуть перезавантажувати. "Ліфт" - була прекрасна програма, потім знайшли ключик до ліфту, і нам туди запхали дуже багато людей, які і були при владі раніше. Тому з "Ліфтом" у нас були проблеми", - резюмував він.

Нагадаємо, станом на 20 травня кількість заражених коронавірусом зросла до 19 230 осіб

Залиште свій коментар

Вибір редакції