Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Інформація від РФ - спотворення реальності. Сенцов ще не закінчив голодування

Він припинить його 6 жовтня.

Український режисер і політв'язень Олег Сенцов припиняє голодування від завтра, 6 жовтня.

Про це повідомив єпископ апостольської православної церкви і член правозахисної ради Санкт-Петербурга Григорій Міхнов-Вайтенко у Facebook.

СРОЧНО!!! ОТ АДВОКАТА И ДРУГА!!! ОЛЕГ ОФИЦИАЛЬНО ПРЕКРАЩАЕТ ГОЛОДОВКУ С ЗАВТРАШНЕГО ДНЯ! ВСЯ ПРЕДЫДУЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ ОТ...

Опубліковано Григорієм Михновим-Вайтенком П'ятниця, 5 жовтня 2018 р.

Раніше заступник директора Федеральної служби виконання покарань Валерій Максименко заявив, що український режисер та політв'язень Олег Сенцов припинив голодування.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення було звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем.

ВідеоЄвропейський суд із прав людини прийняв скаргу Сенцова про пережиті в російській в'язниці тортури

Скаргу Олега Сенцова про пережиті в російській в'язниці тортури прийняв Європейський суд із прав людини. Її розглянуть разом із позовом України проти Росії щодо анексії Криму. Про це повідомив керівник міжнародної правозахисної групи "Агора" Павло Чиков. У позові Сенцов розповів про жорстоке катування співробітниками ФСБ. 

Європейський суд із прав людини прийняв скаргу Сенцова про пережиті в російській в'язниці тортури

Залиште свій коментар

Вибір редакції