Інспекція ділянок поблизу Горлівки не буде формалізацією "ЛДНР", оскільки там присутня представниця ОБСЄ – Кравчук

Інспекція ділянок поблизу Горлівки не буде формалізацією "ЛДНР", оскільки там присутня представниця ОБСЄ – Кравчук

Він заявив, що для того, щоб наочно підтвердити відсутність порушень з боку України, завтра відбудеться спільне інспектування українських позицій за участю представників ОРДЛО від Донецької області та координаторки ОБСЄ пані Хайді Грау. 

ОБСЄ вкотре підтвердило, що українська сторона не порушувала режиму тиші. Попри наполягання сторони ОРДЛО на тому, що біля їхніх позицій українські військові влаштовують оборонні спорудження, і Росія підтримує ці звинувачення, міжнародні спостерігачі виявили, що ця інформація  – неправдива.

Про це в ефірі ТСН.19:30 заявив перший президент України та голова української делегації у ТКГ Леонід Кравчук.

Відео Кравчук ексклюзивно розповів подробиці інспектування позицій українських військових в районі селища Шуми

Нові домовленості у тристоронній контактній групі - вже завтра, в районі селища Шуми, розташованому на лінії розмежування, має відбутися спільне інспектування позицій наших військових. Що таке спільне інспектування і чи будуть представники РФ і самопроголошених ЛДНР - ексклюзивно розповів голова української делегації у Мінську Леонід Кравчук.  

Кравчук ексклюзивно розповів подробиці інспектування позицій українських військових в районі селища Шуми

Він заявив, що для того, щоб наочно підтвердити відсутність порушень з боку України, завтра відбудеться спільне інспектування українських позицій.

"Хто туди входитиме: представники від ОРДЛО Донецької області, українська сторона в межах СЦКК і координаторка ОБСЄ пані Хайді Грау", – сказав голова української делегації у ТКГ.

Водночас Кравчук вважає, що таким чином неможливо звинуватити представників України у ТКГ у формалізації терористичних угруповань і захоплених ними територій, оскільки на інспекції буде присутня представниця ОБСЄ.

Раніше повідомлялося, що під час спостережного польоту безпілотник СММ ОБСЄ на непідконтрольній уряду України території виявив міномети поблизу населеного пункту Весела Гора та гаубиці поблизу населеного пункту Богданівка. Окрім того, дрон зафіксував і нові облаштовані позиції збройних формувань Росії. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів