Інтенсив на 13 годин із перервою на обід: як 200 слуг народу готуються стати депутатами

Дата публікації
Перегляди
7200
Інтенсив на 13 годин із перервою на обід: як 200 слуг народу готуються стати депутатами

facebook.com/Слуга народу

Майбутніх парламентарів навчають на Західній Україні.

Велике навчання більш як двох сотень майбутніх депутатів від "Слуги народу" вирішили провести в Трускавці. Там вони в інтенсивному режимі готуються до роботи в українському парламенті, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Домашні завдання та лекції, питання, розбір кейсів та вичерпні відповіді — так розпочалось навчання у Школі Зе!депутата!...

Опубліковано Слуга Народу Понеділок, 29 липня 2019 р.

Ресторатор і тепер уже народний обранець Микола Тищенко звітує про плани новоспеченних депутатів, журналістка Христина Бердинських на своїй сторінці вже показує, чим майбутні депутати діставалися Трускавця, щоб оволодіти необхідними для них знаннями – це був поїзд Київ-Трускавець із трьома окремими вагонами для майбутніх нардепів. Пильні очі громадян помічають, що вагони кращі, ніж зазвичай.

Депутати від "Слуги народу" поїхали на навчання до Трускавця

Депутати від "Слуги народу" поїхали на навчання до Трускавця

Більшість народних обранців поселили в одному готелі – там, де й відбуваються тренінги. Вартість навчання не оголошується, але відомо, що оплачує його сама партія. Журналістка Ольга Василевська, яка перемогла на одному з мажоритарних округів Київщини, показує нам умови свого проживання. Годують тричі на добу, навчання триває цілий день: "Інтенсивна програма з 9:00 ранку починається, о 10:00 вечора закінчується". Часу на розваги учні не мають. "Вистачає часу лише водичку пити", - каже Василевська.

Одним з лекторів запросили нового очільника Державної митної служби Максима Нефьодова. "Вперше я виступав перед такою кількістю депутатів, які мене слухали", - зізнався він. Посадовець вважає, що такі навчання конче потрібні, щоб працювати в одному напрямку, а не гаяти часу, тому більшість підійшла до цього питання відповідально – прийшли навіть з рюкзаками, куди складали конспекти.

Однак серед слуг народу були й ті, що прийшли і себе показати. Ірина Аллахвердієва, яка раніше працювала у страховій компанії, з’явилася в сарафані модного бренда за 400 євро – навіщо такий шик на лекції, вона не пояснила. Навчання триватиме весь тиждень, а в останній день майбутнім нардепам обіцяють гала-вечір.

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова