"Інтерфакс" анулював новину про відставку Богдана і попросив вибачення у читачів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поширена раніше ЗМІ інформація про відставку Богдана виявилася неправдивою.

Інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна" анулювало новину про відставку глави Офісу президента Андрія Богдана і перепросило читачів.

Про це йдеться в заяві видання, яка оприлюднена у п'ятницю, 2 серпня.

 "Новина "Богдан написав заяву про відставку з посади глави Офісу президента - джерело" від 19:42 01.08.2019 анулюється. Агентство "Інтерфакс-Україна" приносить вибачення читачам", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, увечері 1 серпня низка всеукраїнських ЗМІ масово повідомила про те, що ніби голова Офісу президента Андрій Богдан написав заяву про звільнення. Сам Богдан цю інформацію коментувати відмовився, офіційного підтвердження так і не було. Деякі ЗМІ, зокрема theБабель, опублікували фото ніби написаної Богданом заяви.

заява Богдана про звільнення
theБабель

У всіх фото однакове – заява сфотографована не повністю, не видно дати й підпису. У тексті заяви йдеться: "Прошу звільнити мене ... займаної посади за в... бажанням з моменту ... бажання".

Згодом цю інформацію заперечив заступник Богдана Руслан Рябошапка. Один з обраних депутатів від "Слуги народу", який просив не називати його імені, висловив "Радіо Свобода" думку, що Богдан просто пожартував: "Це схоже на жарт, прочитайте заяву до кінця".

Відео Члени команди Зеленського відреагували на чутки про відставку Богдана

Очільник партії "Слуга Народу" Дмитро Разумков зазначив кореспонденту "Радіо Свобода", що нічого про це не знає і сам щойно дізнався з новин. Заступник керівника Офісу президента Руслан Рябошапка назвав це нісенітницею, а речниця президента Юлія Мендель відповіла, що чутки не коментує. Повідомлення зі світлиною фрагменту заяви про звільнення, начебто написаної Андрієм Богданом, з'явилося у Мережі напередодні.     

Члени команди Зеленського відреагували на чутки про відставку Богдана

Залиште свій коментар

Вибір редакції