Інтрига у косі. Коли Тимошенко зраджує фірмовій зачісці

Кожна поява лідерки "Батьківщини" з новим іміджем викликає бурхливі обговорення.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко не розлучається з фірмовою зачіскою близько 15 років. На початку плетіння цієї зачіски Юлія Володимирівна експериментувала – могла зробити цю зачіску на хвилястому волоссі чи гралася із товщиною плетіння. Найбільш впізнаваного вигляду коса політика набула у 2005 році і з тих пір змінюється мало.

Зачіски Юлії Тимошенко_7
УНІАН

Із косою Юлія Тимошенко не розлучалась навіть у найскладніші для неї часи – з цією зачіскою була на Помаранчевому майдані, в такому образі ходила на суди, коли її засудили до ув'язнення. Навіть у лікарні залишалась вірною своєму іміджу – тоді у Мережі поширились фото з лікарняного ліжка, де лідерка "Батьківщини" лежить із косою. І з в'язниці Юлія Володимирівна вийшла, гордо несучи на голові фірмову косу.

Зачіски Юлії Тимошенко_2
УНІАН

Тому будь-яка нова зачіска екс-прем'єрки викликає шквал обговорень, причому у волоссі Тимошенко намагаються вбачати її політичні наміри.

Так сталося й сьогодні, 16 лютого, коли депутатка прийшла до Ради із розпущеним прямим волоссям та в окулярах. Окрім численних жартів та порівнянь із вчителькою, зміну іміджу всерйоз пов'язували із можливою відставкою Кабміну. Розпустила косу – розпустять уряд. Так само було й 2007 році, коли до Верховної Ради Тимошенко прийшла із розпущеним хвилястим волоссям. На засіданні її політсила докладала зусилля до того, аби розпустити парламент.

Зачіски Юлії Тимошенко
wikipedia.org

"Розпустивши косу, Тимошенко зав'язала інтригу 2007 року", – так говорив політолог Фесенко. Зачіска не підвела – парламент того року було розпущено.

Із новим іміджем Юлія Тимошенко пішла у змагання за президентське крісло у 2014 році. На зміну косі прийшов охайний жмут на потилиці. В такому образі тодішня кандидатка в президенти зустрічалась з виборцями, брала участь у офіційних заходах та прийшла на виборчу дільницю. Цей образ не допоміг Тимошенко очолити державу, та для першого виступу у Верховній Раді після звільнення з колонії політик також обрала цей стиль.

Юлія Тимошенко

У рідкісних та таких помітних змінах іміджу Тимошенко вбачали і бажання "більше сподобатись українцям", і "бажання зробити з політика святу", та Юлія Володимирівна пояснює все просто: "Жінки іноді міняють зачіски".

Волю своєму незмінно білявому волоссю Тимошенко дає під час напівформальних зустрічей. Наприклад, під час зустрічі з міністром закордонних справ ЄС Кетрін Ештон, Тимошенко заплела "неохайний" хвіст та прикрасила волосся золотистим обідком.

Зачіски Юлії Тимошенко_3
УНІАН

Та найбільше вражає Юлія Володимирівна своїми святковими образами – і зачісками, і вбраннями. Хоча стилісти й дорікають політику зловживанням білим одягом, улюблений колір Тимошенко не забуває. Декольтованою білою сукнею політик здивувала кілька років тому під час відвідання опери...

Зачіски Юлії Тимошенко
"Батьківщина"

...у білій сукні фасону "П'ятий елемент" депутатка відсвяткувала день народження минулого року.

Юлія Тимошенко
Знай.ua

Довго обговорювали вечірній образ Юлії Тимошенко, у якому вона святкувала весілля доньки Євгенії.

Зачіски Юлії Тимошенко

Сама Тимошенко, знана модниця та любителька шопінгу, до обговорень свого одягу та зачісок відноситься з гумором. Ще за часів свого прем'єрства політик жартувала: "Мене завжди критикують за сукні та Міністерство оборони – дві такі крайнощі".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: