Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Іще можна все поправити". Тимошенко заговорила про парламентські вибори

На погоджувальній раді депутати зосередились не на порядку денному, а на агітації.

Верховна Рада проводить перший сесійний тиждень після першого туру президентських виборів, йдеться у ТСН.12:00.

На погоджувальній раді голови фракцій мали би формувати порядок денний, але їхні виступи більше нагадували чергову політагітацію.

Очільник фракції БПП зосередився на другому турі виборів і говорив про підготовку до дебатів.

"Вважаємо, що кандидати мають пройти процедуру тестів на наркотичну залежність у Всесвітній антидопінговій організації WADA, де це роблять всі шановані спортсмени", - сказав Артур Герасимов.

Ті ж, хто вже вийшов з президентської гонки, почали говорити про парламентські вибори. Так, Юлія Тимошенко заявила, що саме ці вибори можуть змінити нинішню ситуацію в країні.

"Я знаю, що ця клоунада, це шоу, це приниження країни мінімум половині людей в Україні не те, що не подобається, а не може бути сприйнято в принципі. У нас через декілька місяців починається парламентська виборча кампанія. Іще можна все поправити", - заявила лідерка "Батьківщини.

На агітацію був схожий і виступ голови фракції "Самопоміч". Олега Березюка: "Українське суспільство опинилось між двома катастрофами: катастрофою брехні, шахрайства, безцеремонного розкрадання і катастрофою "білого екрану", на якому звичайні люди в Україні спроектували свій протест і своє бажання".

Нагадаємо, лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко заявив, що більше не буде балотуватися у президенти України. Натомість з командою починає готуватись до парламентських виборів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції