Перейти до змісту
Історична подія. Стартували перші вибори у семи об'єднаних громадах

Історична подія. Стартували перші вибори у семи об'єднаних громадах

Чергова низка громад зможуть самостійно розпоряджатися своїми ресурсами та розставляти пріоритети розвитку.

У неділю, 28 серпня, у семи об'єднаних громадах у кількох областях України вперше відбудуться вибори місцевих голів та депутатів.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр, міністр ЖКГ Геннадій Зубко.

Вибори пройдуть в Іллінецькій міській та Вапнярській селищній об'єднаних громадах Вінницької області, в Люблинецькій селищній об'єднаній громаді на Волині. У Запорізькій області місцевого голову та депутатів вперше обиратимуть у Долинській сільській об'єднаній громаді, а на Рівненщині перші вибори відбудуться у Мирогощанській, Локницькій та Козинській сільських об'єднаних громадах.

"Це значить, що ще сім громад зможуть самостійно розпоряджатися своїми ресурсами, розставляти пріоритети розвитку та спільно з мешканцями будувати нову якість життя на своїх територіях", - написав міністр на своїй сторінці у Facebook.

Зі слів міністра, на кінець літа в Україні буде вже 184 об'єднані територіальні громади, утворені з майже 900 міських сільських, селищних рад.

"Ці громади стали на шлях розвитку, взяли на себе відповідальність за майбутнє своїх територій, зробили впевнений крок до нової якості життя. Сподіваюсь, що найближчим часом до них приєднаються сусідні громади, щоб мати більше ресурсів і можливостей для розвитку", - наголосив Зубко.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин