Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Історичний день, пройдений із гідністю: Парубій високо оцінив ухвалення закону про антикорупційний суд

Спікер вважає, що тепер слід оперативно заповнити нову структуру працівниками.

Керівник Верховної Ради назвав голосування за закон про антикорупційний суд історичною подією. Голова українського парламенту вважає, що новостворений суд запрацює вже до кінця року і закликав розпочати процес підбору суддів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Я вважаю, що сьогодні у Верховній Раді України – історичний день. День, який творить майбутнє нашої держави, який творить майбутнє України. Створення вищого антикорупційного суду – найважчий, заключний етап, який ми змогли пройти з гідністю. Я хочу подякувати і комітету, який провів дуже фахову роботу, і міністру юстиції", - заявив він.

Раніше свою оцінку цьому голосуванню дав президент Петро Порошенко. Він назвав цей день перемогою українського народу та своєю особистою перемогою. "Я вважаю, що сьогоднішній день є історичним. Вітаю з цим вас всіх. І хочу просто по-людськи подякувати, подякувати за дуже гарний подарунок на четверту річницю мого президентства", - звернувся він до народних депутатів.

ВідеоПарубій закликав розпочати процес підбору суддів до Антикорупційного суду

Голова парламенту вважає, що новостворений суд запрацює вже до кінця року і закликав розпочати процес підбору суддів. На брифінгу Андрій Парубій зауважив, що сьогодні – історично важливий день для України. 

Парубій закликав розпочати процес підбору суддів до Антикорупційного суду

Залиште свій коментар

Вибір редакції