Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Італія виділить 2 мільйони євро на гуманітарну допомогу для населення Донбасу

Таке рішення міністр закордонних справ Італії оголосив після візиту на схід України.

Україна отримає 2 мільйони євро від Італії для гуманітарної допомоги населенню України, яке постраждало внаслідок конфлікту на Донбасі. Про це повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ Італії

"Перебування міністра Анджеліно Альфано в Україні дало йому можливість оголосити про виділення пакету гуманітарної допомоги для населення, яке постраждало внаслідок гуманітарної кризи на сході України, на загальну суму 2 млн євро", - йдеться у повідомленні.

Гуманітарна допомога буде розділена на три частини. 500 тис. євро надійдуть Всесвітній продовольчій програмі (WFP) для доставки харчових продуктів і предметів першої необхідності. Ще 500 тис. євро отримає ЮНІСЕФ на фінансування освітніх програм з мінної безпеки. Найбільшу суму - 1 млн євро -  буде передано на користь Міжнародного комітету Червоного Хреста для забезпечення потреб у галузі охорони здоров'я.

Згідно з повідомленням, під час зустрічі на Донбасі з головою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Ертугрулом Апаканом, Альфано запевнив його у повній підтримці Італії та заявив, що робота місії в зоні підвищеної небезпеки має важливе значення для реалізації Мінських угод та запобігання небезпечній ескалації конфлікту. Після прибуття до Маріуполя Альфано повторив, що українська криза є пріоритетом італійського головування в ОБСЄ.

У МЗС Італії також повідомили, що у четвер, 1 лютого, глава ОБСЄ планує відвідати Москву, де має зустрітися із міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим для обговорення ситуації на Донбасі.

Нагадаємо, що під час свого приїзду до України міністр закордонних справ та міжнародного співробітництва Італії й чинний голова ОБСЄ Анджеліно Альфано також зустрівся із президентом України Петром Порошенком. Вони обговорили ситуацію на Донбасі та торкнулися питань щодо подальшого порушення прав людей в анексованому Росією Криму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції