Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Італія заблокувала подовження на рік санкцій ЄС проти Росії

Таким чином, обмежувальні заходи були запроваджені на півроку.

Італія блокувала спроби подовжити термін санкцій Євросоюзу проти Росії на рік й виступила проти розширення санкцій через злочини з боку Росії в Сирії. 

Про це після одноденного саміту ЄС у Брюсселі 15 грудня повідомили його учасники, передає Радіо Свобода.

"У нас була дискусія, яка, на щастя, закінчилася без урахування варіанту, який був би, на мою думку, помилковим, – реагувати на ситуацію в Сирії та Алеппо санкціями ЄС проти Росії", – заявив прем'єр-міністр Італії Паоло Джентілоні.

Він додав, що більшість країн погодилися з Італією: запровадити проти Москви додаткові санкції було би помилкою.

Крім того, Італія була й серед тих країн, які виступили проти пропозиції Польщі подовжити чинні санкції проти Росії на рік, а не на шість місяців.

"Деякі з наших колег прагнули б, можливо, подовжити санкції й на 12 місяців, але насправді це було ясно від початку, що можна підтримувати наш нинішній формат", – сказав голова Європейської ради Дональд Туск.

ВідеоЄвросоюз продовжив санкції щодо Росії ще на півроку

Нагадаємо, 15 грудня лідери Євросоюзу домовилися щодо подовження економічних санкцій проти РФ через агресію в Україні. Формальний процес щодо продовження санкцій ще на шість місяців щодо оборонного, енергетичного і фінансового секторів Росії розпочнеться вже наступного тижня.  Санкції були запроваджені після окупації Криму та участі РФ у військовому конфлікті на Донбасі, який забрав вже понад 10 тисяч життів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції