Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Італійська Ломбардія прийняла резолюцію про визнання Криму "російським"

Тепер рада Ломбардії може вести перемовини з національним урядом стосовно зняття санкцій з РФ.

Регіональна рада Ломбардії проголосувала за резолюцію "Визнання принципу самовизначення Криму і зняття санкцій з Росії". Про це повідомляє видання Il Giorno, передає Європейська правда.

Ідею голосування представила євроскептична права партія "Ліга Півночі". Крім того, резолюцію підтримали депутати партій Forza Italy, "Брати Італії" і руху "5 зірок". Проти виступили представники Демократичної партії і Громадянського пакту.

Прийняття резолюції означає, що рада Ломбардії може вести перемовини з національним урядом стосовно перегляду відносин з РФ, просувати думку про необхідність скасування санкцій проти Росії, заохочувати італійський уряд засудити політику ЄС щодо невизнання анексії Криму.

Нагадаємо, 29 червня, аналогічну резолюцію прийняла рада Лігурії.

Крім того, ще раніше регіональна рада Венето – північно-східного регіону Італії з центром у Венеції – також підтримала резолюцію щодо визнання Криму частиною РФ та виступила з закликом до італійського уряду скасувати санкції проти Росії. За резолюцію проголосували 27 депутатів, проти були 9. Всього у раді Венето 51 депутат.

Згідно з резолюцією, керівництво регіону уповноважене вести роботу з урядом і парламентом Італії з метою перегляду відносин між ЄС і Євросоюзом.

МЗС Італії підтвердило позицію своєї країни про невизнання референдуму в Криму 2014 року і продовження санкцій проти Росії до виконання Мінських угод.

Залиште свій коментар

Вибір редакції