Італійська рада закликала визнати Крим частиною РФ і зняти санкції

Ініціаторами внесення документу в італійську регіональну раду стали 25 депутатів.

Регіональна рада Венето – північно-східного регіону Італії з центром у Венеції – 18 травня підтримала резолюцію щодо визнання Криму частиною РФ та з закликом до італійського уряду скасувати санкції проти Росії.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на  Corriere Della Sera.

За резолюцію проголосували 27 депутатів, проти були 9. Всього у раді Венето 51 депутат. Згідно з резолюцією, керівництво регіону уповноважене вести роботу з урядом і парламентом Італії з метою перегляду відносин між ЄС і Євросоюзом.

Як повідомлялося, ініціаторами внесення документу в італійську регіональну раду стали 25 депутатів, серед яких три керівники найбільших фракцій венеціанської ради.  Автором проекту резолюції став депутат націоналістичної партії "Лега Норд" Стефано Вальдегамбері. Вальдегамбері є проросійським політиком, що "тривалий час захищає інтереси Москви". "Євросоюз та Італія відмовилися визнавати принципи самовизначення, що містяться в нормах міжнародного права, по відношенню до Кримського півострову. ЄС та Італія явно застосовують політику подвійних стандартів виходячи з геополітичних мотивів.

Вони повністю ігнорують майже одностайне волевиявлення як кримського народу, так і парламенту, а також історичні та культурні складові, що сприяло цього вибору", — йдеться в резолюції венеціанських депутатів. Раніше посол України в Італії Євген Перелигін звернувся до депутатів регіональної ради Венето з відкритим листом, в якому закликав сприяти поверненню Криму Україні.

В Україні 18 травня відзначають річницю депортації кримских татар та День пам'яті геноциду кримськотатарського народу. 72 роки тому перші ешелони с кримськими татарами рушили з Криму до Середньої Азії. Всього протягом трьох діб тоді примусово вивезли близько 180 тисяч людей, половина депортованих загинула дорогою або у перші місяці заслання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: