Із понеділка на окуповану частину Луганщини не пускатимуть автобуси та вантажівки

Дата публікації
Із понеділка на окуповану частину Луганщини не пускатимуть автобуси та вантажівки

На окуповану частину Луганщини не пускатимуть автобуси та вантажівки / vk.com/Марина Желямова

Заборона пов'язана з різким загостренням бойової обстановки та постійними обстрілами бойовиками.

Починаючи з понеділка, 19 січня, автобусне та автовантажне сполучення між контрольованою Україною територією Луганської області з одного боку й так званою "ЛНР" з іншого буде заборонено.

Про це повідомив голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль.

"Заборона пов'язана з різким загостренням бойової обстановки та постійними обстрілами бойовиками нашої території, які призводять до загибелі мирних мешканців, у тому числі пасажирів автобусів та іншого автотранспорту. Пункти пропуску в бік так званої "ЛНР" за напрямками "Луганськ – Щастя – Новоайдар", "Луганськ – Станиця Луганська – Широкий" та "Лисичанськ – у бік тимчасово окупованих територій Луганської області" з понеділка для автобусів та вантажних автомобілів будуть закриті", - уточнив Москаль.

Заборона не стосується медичного, рятувального транспорту, автомобілів, що надають ритуальні послуги, а також деяких інших категорій спецтранспорту. Легкові автомобілі після відповідних перевірок через названі пропускні пункти поки що пропускатимуть.

Тим часом Росія стягує потужну військову техніку до кордону з Україною, а бойовики проганяють із хат усе село на Донеччині.

Наступна публікація