Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ізраїль засудив вшанування в Україні "антисемітів та вбивць євреїв"

Посольство поширило повідомлення про позицію МЗС своєї країни.

Ізраїль засуджує публічне вшанування в Україні "ідеологів Українського національного руху", котрі названі "антисемітами". Відповідне повідомлення поширене посольством близькосхідної держави в Києві.

Особи, відповідальні за вбивство євреїв під час Голокосту та в погромах, а також антисемітські ідеологи Українського...

Опубліковано Ізраїль в Україні - Israel in Ukraine Понеділок, 13 січня 2020 р.

В дописі йдеться про відповідну позицію МЗС Ізраїля. Прізвища осіб, які "відповідальні за вбивство євреїв під час Голокосту та в погромах" не називаються. Але при цьому в посольстві наголошують, що не вважають порушене питання внутрішньою справою України.

"Збереження пам’яті про Голокост та боротьбу з антисемітизмом – включаючи вшанування антисемітів та вбивць євреїв – не є внутрішньою справою жодної країни. Навпаки, це основний обов'язок та відповідальність кожного ізраїльського дипломата. Це є проявом спільного морального обов'язку перед Ізраїлем та його багатьма союзниками по всьому світу", - йдеться в коментарі дипломатичної установи.

Як повідомлялося, 2 січня посольства Ізраїлю та Польщі в Україні розкритикували вшанування пам’яті очільника ОУН-УПА Степана Бандери та інших визначних українських націоналістів. "З великим занепокоєнням та сумом ми зауважили, що представники влади різних рівнів України, у тому числі Львівська обласна рада та Київська міська державна адміністрація й досі відзначають історичні події та їх постаті, які потрібно раз і назавжди засудити", - йдеться в їхній спільній заяві.

Відео Пол Манафорт радив Януковичу критикувати опозицію за антисемітські погляди

У листах Пола Манафорта, колишнього політтехнолога Януковича, справу якого нині слухають у США, журналісти ВВС знайшли й українські опозиційні сили. Американець радив президенту-втікачу критикувати їх за антисемітські погляди і таким чином заробляти собі бали в світі. І цією схемою, йдеться в листуванні, Янукович користувався кілька років. 

Пол Манафорт радив Януковичу критикувати опозицію за антисемітські погляди

Залиште свій коментар

Вибір редакції