Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ізраїльський політтехнолог відхрестився від Порошенка і бігбордів з Путіним

Фахівець образився на реноме "чорного політтехнолога", яким його "нагородили" в Україні.

Ізраїльський політичний консультант Моше Клюгхафт заперечив чутки про свою участь у передвиборчій кампанії чинного президента України Петра Порошенка. Про це повідомляє DW.com.

"Я зайнятий в інших країнах", - наголосив Клюгхафт і назвав повідомлення про роботу в Україні "фейком".

ВідеоАтмосфера другого туру: як Порошенко взяв курс на вкрай агресивну стратегію

Скандальні білборди, які розколюють соцмережі навпіл, відеоролики, де один з кандидатів гине, перше за майже три місяця передвиборної кампанії особисте схрещення мечів в телеефірі і синхронний візит до одного зі світових лідерів. То чим переконували Порошенко і Зеленський виборців цього тижня? І чи зросли шанси виграти всім українцям - ТСН.Тиждень зібрав докупи пазл останніх днів.  

Атмосфера другого туру: як Порошенко взяв курс на вкрай агресивну стратегію

Про причетність до кампанії Порошенка скандальновідомого політтехнолога раніше заявив народний депутат Сергій Лещенко, котрий наразі є радником у штабі іншого кандидата Володимира Зеленського. Політик оприлюднив фото, нібито зроблені Клюгхафтом в Україні, а також приписав ізраїльському політтехнологу ідею скандальних бігбордів із обличчями Порошенка і президента РФ Володимира Путіна.

Клюгхафт натомість образився на визначення "чорний політтехнолог", котрим його "нагородили" в Україні. "Я стратегічний консультант, а не чорний піарник. Таке можуть казати лише боягузи", - заявив він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції