Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ізраїльський посол закликав Україну перенести посольство в Єрусалим

Наміри Києва відкрити там офіс інновацій викликають запитання в дипломата.

Ізраїль не впевнений у потрібності появи в Єрусалимі українського офісу інновацій та інвестицій, натомість пропонує Києву перенести туди з Тель-Авіва посольство. Про це заявив посол Ізраїлю в Україні Джоел Ліон, повідомляє LB.ua.

"Ми хочемо, щоб в Єрусалимі було посольство. Ми просимо Україну відкрити посольство в Єрусалимі, а не в Тель-Авіві", - наголосив він.

Дипломат пояснив, що поки не розуміє статусу майбутнього офісу інновацій, який хоче відкрити в Єрусалимі Україна. "Ми не знаємо, що хоче відкрити Україна. Ми б хотіли, щоб це було дипломатичне представництво. Чи буде це урядовий офіс, не дипломатичний – ми подивимося", - сказав Ліон.

Посол також звернув увагу, що відкриття офісу може наразитися на чимало труднощів, як-то оренду, логістику, добір персоналу тощо. На його думку, перенесення посольства з Тель-Авіва можна було б здійснити легше.

Відео Володимир Зеленський приїхав до Ізраїлю, але на форум пам'яті Голокосту не пішов

Таке рішення президент пояснив бажанням української делегації поступитися місцями жертвам трагедії. Форум зорганізували з нагоди 75-ї річниці звільнення концтабору "Аушвіц-Біркенау". Заходу передував гучний скандал. Володимир Путін звинуватив польських лідерів в антисемітизмі під час Другої світової. Після цього президенти Польщі та Литви відмовилися їхати на форум, щоби не слухати промови Путіна.  

Володимир Зеленський приїхав до Ізраїлю, але на форум пам'яті Голокосту не пішов

Залиште свій коментар

Вибір редакції