Кабмін направив до Порошенка на підпис закон про державну підтримку українського кіно

Закон передбачає створення Державного фонду підтримки кінематографа України. 

Кабінет міністрів України направив президенту Петру Порошенко на підпис закон про державну підтримку кінематографа. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на джерело в уряді.

Зазначимо, у Міністрества фінансів були зауваження до закону у зв'язку зі збільшенням витрат держбюджету через його втілення. Однак після обговорення Мінфін все ж завізував цей закон.

Закон про державну підтримку кіно передбачає створення Державного фонду підтримки кінематографа України. Управляти фондом та розпоряджатися коштами на підставі рішень Ради буде центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну політику в цій сфері.

"Джерелами формування Державного фонду є кошти загального фонду Держбюджету в розмірі не менше 0,2% витрат за минулий рік", - йдеться у повідомленні.

Також фонд буде отримувати кошти від спецфонду Держбюджету за реалізацію майнових прав на використання фільмів, кошти, отримані відповідно до законодавства від лотерей, а також оплачені суб'єктами кінематографа за розгляд заяв на отримання субсидій.

Нагадаємо, у Раді прийняли проект закону про підтримку державного кіно 22 вересня. За рішення проголосувало 230 депутатів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: