Кабмін оголосив конкурс на посади очільників нових податкової та митної служб

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сам конкурс відбудеться 16 квітня.

Кабінет міністрів України оголосив конкурс на посади голів новостворених Державної податкової служби та Державної митної служби.

Про це після засідання уряду повідомив міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко, передає "Інтерфакс".

"Сьогодні уряд ухвалив рішення оголосити конкурс на голову Державної податкової та Державної митної служби, а також затвердили умови його проведення, зокрема, загальні та спеціальні кваліфікаційні вимоги, а також вимоги до компетентності, напрацьовані Мінфіном і Національним агентством з питань держслужби", - заявив він.

За словами Саєнка, сам конкурс безпосередньо відбудеться 16 квітня. До цього часу кандидати можуть подавати документи для участі в ньому.

Нагадаємо, 18 грудня уряд України схвалив з доопрацюванням постанову про реорганізацію Державної фіскальної служби (ДФС) шляхом поділу на Державну податкову і Державну митну служби. Це було однією з умов отримання траншу від Міжнародного валютного фонду. Раніше в інтерв'ю ТСН.ua міністр фінансів України Оксана Маркарова розповіла, як відбуватиметься процес реорганізації ДФС та чому було ухвалене рішення про розділення її на дві служби.

Залиште свій коментар

Вибір редакції