Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін пішов на поступки у впровадженні мовних норм закону, котрий роздратував Угорщину

Термін дії перехідного періоду подовжено рішенням уряду.

Україна може розширити санкції проти Росії, що пов’язано із небезпекою використання програмного забезпечення походження РФ. Відповідне рішення затвердили на засіданні уряду і направили до парламенту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Також урядовці подовжили перехідний період для запровадження "мовної" статті закону "Про освіту" для національних меншин. Тепер у дітей з національних меншин та їхніх батьків буде більше часу для переходу на нові правила викладання предметів. Перехідний період триватиме до 2023 року. "Ми завжди будемо виходити із забезпечення прав національних меншин всередині країни, але завжди пріоритетом номер один буде розвиток української мови, культури", - наголосив при цьому прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Як повідомлялося, Угорщина блокує проведення засідання комісії Україна-НАТО через претензії до мовної статті українського закону про освіту. Україна назвала такі дії Угорщини маніпуляцією і шантажем.

ВідеоУряд подовжив перехідний період для запровадження "мовної" статті закону "Про освіту"

Тепер у дітей з національних меншин та їхніх батьків буде більше часу для переходу на нові правила викладання предметів. Перехідний період продовжено до 2023 року. Угорщина блокує проведення засідання Комісії Україна-НАТО через претензії до "мовної" статті українського закону "Про освіту". Українська сторона назвала маніпуляцією і шантажем дії Угорщини, яка змушує Україну призупинити дію закону.

Уряд подовжив перехідний період для запровадження "мовної" статті закону "Про освіту"

Залиште свій коментар

Вибір редакції