Кабмін погодився подовжити контракт із Коболєвим ще на 4 роки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Контракт топменеджера "Нафтогазу" закінчувався у березні.

Кабінет міністрів України погодився подовжити контракт із головою правління "Нафтогазу" Андрієм Коболєвим ще на 4 роки.

Про це йдеться у розпорядженні Кабміну за 20 березня.

"Погодитися з пропозицією наглядової ради акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” щодо продовження строку повноважень голови правління акціонерного товариства Коболєва А. В. з 23 березня 2020 р. по 22 березня 2024 року", - зазначається у повідомленні.

За даними ЗМІ, за новим контрактом Коболєву знизять зарплату майже удвічі, а також скасують усі премії. Натомість йому поставлено і низку завдань, зокрема щодо збільшення видобутку газу в країні та виконання плану надходжень до бюджету.

Кабінет міністрів підтримав пропозицію наглядової ради Нафтогазу продовжити повноваження Андрія Коболєва на 4 роки. Дякуємо, що ви з нами!

Опубліковано Нафтогаз України - Naftogaz Субота, 21 березня 2020 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що керівництву НАК "Нафтогаз України", а також працівникам, які в Стокгольмському арбітражі відстоювали інтереси компанії, виплатять на всіх 29 млн доларів премій (близько 700 млн грн). Раніше наглядова рада "Нафтогазу" ухвалила рішення, що на премії піде 1% від суми виграшу. Наприкінці 2019 року російський "Газпром" перерахував близько 2,9 млрд доларів боргу. Тож із цих грошей і виплатять премії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції