Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін призначив голів держагенцій з питань кіно, спорту, мистецтв та мистецької освіти

Усі інституції перебувають у підпорядкуванні Міністерства культури, молоді та спорту.

Під час свого засідання 19 лютого Кабінет міністрів призначив чотирьох керівників профільних державних агенцій.

Головою Державного агентства спорту став очільник федерації карате Сергій Левчук, головою Державного агентства з питань кіно - фахівчиня в галузі економіки і права, ексзавідувачка сектором у Держекоінспекції в Запорізькій області Марина Куденчук, головою Державного агентства з питань мистецтв - Галина Григоренко, головою Державного агентства з питань мистецької освіти - Ольга Россошанська.

Про це повідомив міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський у своєму Telegram-каналі.

Цю ж інформацію на брифінгу підтвердив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Нагадаємо, найбільші скандали останнім часом були із призначенням голови Держкіно. 19 серпня 2019 року очільник Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко подав у відставку. У жовтні Кабінет міністрів тимчасово призначив на посаду керівника Держкіно Юлію Шевчук. Єдина кандидатка в конкурсі на посаду голови Держкіно генеральний продюсер Одеського кінофестивалю Юлія Сінкевич не пройшла співбесіду. Уряд оголосив повторний конкурс на голову Держкіно.

Відео Голова Держкіно Пилип Іллєнко подав у відставку

Він записав відеозвернення, яке опублікував на власній сторінці у Facebook. Каже, що заяву про звільнення за власним бажанням на ім’я Гройсмана написав, аби "не перетворювати боротьбу за власне крісло на трилер". Іллєнко стверджує, що за п’ять років, які провів на посаді, дав старт відродженню українського кіно.  

Голова Держкіно Пилип Іллєнко подав у відставку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції