Кабмін призначив тимчасових очільників Мінагрополітики та Мінінфраструктури: що про них відомо

Кабмін призначив тимчасових очільників Мінагрополітики та Мінінфраструктури: що про них відомо

Тарас Висоцький (зліва) та Василь Шкураков (справа) / Фото: 24 канал

Тимчасово покладено виконання обов’язків міністра агрополітики на Тараса Висоцького, а міністра інфраструктури – на Василя Шкуракова.

Кабінет міністрів призначив тимчасових очільників Міністерства аграрної політики та продовольства та Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Отже, тимчасово покладено виконання обов’язків міністра агрополітики на Тараса Висоцького, а міністра інфраструктури – на Василя Шкуракова.

Що про них відомо

Тарас Висоцький раніше був першим заступником міністра аграрної політики та продовольства України. Закінчив Національний університет біоресурсів та природокористування, а також Університет ім. Гумбольдта в Берліні. Від вересня 2019 року обіймав посаду заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. 

Василь Шкураков – від 3 серпня 2021 року і донині обіймав посаду першого заступника міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України. Відомо, що 2005 року він закінчив магістратуру в Українському державному університеті економіки й фінансів, після чого аж до 2017 року працював у Міністерстві фінансів України. Пройшов шлях від економіста до директора департаменту. Від 2018 року обіймав посаду заступника міністра. Також у 2017-2018 роках був заступником гендиректора з економіки та фінансів ПрАТ "Укргідроенерго", а 2020 року був призначений гендиректором ПрАТ "Укрфінжитло".

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що на Кабмін чекає велике оновлення.

Зазначимо, 9 травня Верховна Рада звільнила Миколу Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України. Того ж дня парламент відправив у відставку віцепремʼєр-міністра з відновлення України, міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Кубракова.

Сольський прокоментував свою заяву про відставку. Його підозрюють у незаконних оборудках із землею на суму в пів мільярда гривень.

Олександр Кубраков, зі свого боку, не обговорював постанову про звільнення з керівництвом фракції "Слуга народу" та з  очільником уряду Денисом Шмигалем. Він не був запрошений на засідання фракції та профільного комітету.

Читайте також провідні новини дня:

Повʼязані теми:

Наступна публікація