Кабмін створив спеціальну группу для розробки нової податкової реформи

За словами прем'єр міністра України, зміни до податкового законодавства мають бути сталими та передбачуваними для бізнесу.

Кабінет міністрів України створив групу з розробки податкової реформи.

Про це повідомили у прес-службі уряду.

Перше засідання групи має відбутися вже завтра, 9 червня.

Володимир Гройсман наголосив, що необхідно повернутися до розробки і здійснення податкової реформи у країні. За його словами, зміни до податкового законодавства мають бути сталими та передбачуваними для бізнесу.

До спеціальної групи увійшли народні депутати, експерти, чиновники і завданням якої стане розробка законопроекту про податкову реформу в Україні.

"Ми маємо напрацювати підходи до якісної податкової реформи та здійснити її якомога швидше. Ці зміни мають бути прийняті так, щоб і держава, і бізнес мали достатньо часу підготуватися, а потім потрібно накласти мораторій на будь-які зміни до податкового законодавства на 3-5 років. Це дасть бізнесу прогнозованість", - наголосив прем'єр-міністр Гройсман.

Нагадаємо, Верховна Рада 2 червня, ухвалила законопроект, який передбачає скасування оподаткування пенсій. За нього у другому читанні проголосували 274 народні депутати.

Згідно із законом, від  оподаткування пенсії звільняють як тих пенсіонерів, що працюють, так і тих, що не працюють.

Водночас пенсії, які становлять більше 10 оподаткованих мінімумів для осіб які втратили працездатність, а це 10740 грн, будуть оподатковуватись за ставкою 80%.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: