Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін тестує кадрову ІТ-систему: почали з особових карток чиновників

Прем’єр сподівається заощадити гроші та підняти якість персоналу.

Український уряд розпочав тестування єдиної ІТ-системи з управління персоналом PoClick. Вона має охопити понад 200 тисяч працівників.

Державну службу теж "оцифровуємо"! Від цього виграють усі: і держава, і ті, хто на неї працюють. Ми зекономимо і...

Опубліковано Олексій Гончарук - Прем'єр-міністр України Четвер, 5 грудня 2019 р.

Як пояснив у фейсбуку прем’єр-міністр Олексій Гончарук, впровадження новації допоможе заощадити витрати грошей на паперові заяви та бланки, а також часу на їхнє заповнення. "Держслужба має бути ефективною, а працевлаштування — простим і зручним. Система PoClick замінить купу обтяжливих кадрових процедур — вони будуть автоматизовані", - наголосив керівник уряду.

Гончарук уточнив, що систему вже наповнюють необхідною інформацією: "Уже почали з особових карток співробітників та базових HR-процедур". За його словами, протягом грудня до цього проєкту долучаться Мінфін і Міністерство цифрової трансформації, а з наступного року за системою PoClick працюватимуть держслужбовці всіх міністерств. "Країні потрібна сучасна державна служба!" - підсумував прем’єр.

Як повідомлялося, від квітня 2020 року в Україні запустять пілотний проєкт е-аукціонів продажу деревини. Також буде впроваджена єдина державна система електронного обліку деревини, яку створять на базі галузевої інформаційно-телекомунікаційної системи "Електронний облік деревини".

Відео Група ентузіастів узялася відцифровувати культурні пам’ятки за допомогою 3D-технології

Відскановано вже понад 50 об’єктів, які кожен охочий у найдрібніших деталях може роздивитися в Інтернеті, не виходячи з дому. А в разі потреби, за допомогою 3D-моделі, можна відновити втрачену будівлю або скульптуру. Як це працює – у сюжеті.  

Група ентузіастів узялася відцифровувати культурні пам’ятки за допомогою 3D-технології

Залиште свій коментар

Вибір редакції