Кабмін відмовився звільняти Кличка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Урядовці ухвалили спільне рішення щодо узгодження звільнення Віталія Кличка з посади очільника КМДА.

Чинний склад Кабінету міністрів України не розглядатиме узгодження звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.

Про це прессекретар прем'єр-міністра Василь Рябчук повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Питання погодження звільнення Віталія Кличка було обговорено з урядовцями. Ухвалено рішення, що чинним складом уряду розглядатись воно не буде", - написав він.

Колеги-журналісти, відповідаю всім одразу. Питання погодження звільнення Віталія Кличка було обговорено з урядовцями. Прийнято рішення, що чинним складом Уряду розглядатись воно не буде.

Опубликовано Василий Рябчук Среда, 14 августа 2019 г.

Нагадаємо, під час пресконференції 30 липня керівник ОП Андрій Богдан заявив про те, що йому пропонували 20 млн доларів за те, щоб "не рухати" Кличка з посади голови КМДА

До цього Богдан звернувся до уряду з проханням подати необхідні документи для звільнення Віталія Кличка з посади керівника Київської міської державної адміністрації. Його заступник Руслан Рябошапка висловив сподівання, що це питання буде вирішене на найближчому засіданні Кабінету міністрів. При цьому Рябошапка закликав не політизувати це звільнення.

"Є норма закону, згідно з якою голова місцевої державної адміністрації призначається на термін повноважень президента України. Яка може бути політика у тому, що змінився президент і термін повноважень голови місцевої адміністрації закінчився?" – пояснив заступник голови ОП.  

Відео Залишити Кличка на своїй посаді: АМУ розсилає мерам лист із проханням підтримати звернення до президента

Асоціація міст України, очолювана Віталієм Кличком, звернулася до мерів міст з проханням підтримати звернення до президента, у якому попросити главу держави відмовитися від планів розділити посади київського міського голови та керівника міської державної адміністрації. Чи отримає ця ініціатива підтримку і якою має бути влада столиці  - у сюжеті.  

Залишити Кличка на своїй посаді: АМУ розсилає мерам лист із проханням підтримати звернення до президента

Сам Кличко у  відповідь заявляв, що розподіл повноважень міського голови Києва та керівника столичної державної адміністрації нібито суперечить європейській практиці місцевого самоврядування та звернувся до Національного антикорупційного бюро із закликом відкрити кримінальне провадження за заявою керівника Офісу президента Андрія Богдана про пропозицію йому хабара.

Залиште свій коментар

Вибір редакції