Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін відсторонив очільницю Держлікслужби через заборону вакцин

Також було відсторонено першого заступника голови Служби Владислава Цілину.

Кабмін ухвалив відсторонення голови Держлікслужби Наталії Гудзь та першого заступника голови Служби Владислава Цілини через необґрунтоване запровадження заборони на різні вакцини впродовж останнього року.

Про це повідомили у прес-службі МОЗу.

"Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками лише 2018 року неодноразово приймала необґрунтовані рішення про тимчасову заборону на реалізацію та застосування різних вакцин. Йдеться про заборону вакцин проти туберкульозу, гепатиту В, поліомієліту, дифтерії, правця та кашлюку", - розповіли у міністерстві.

Як зазначається, Гудзь та Цілина виносили заборони всупереч встановленому порядку застосування тимчасових заборон, не маючи достатніх підстав і фактів для цього.

Відео"Щеплення від міфів": наскільки безпечна вакцина з Індії

Команда ТСН відправилась в унікальне відрядження. На виробництво в Індію, якого не бачив іще жоден український телевізійник.Цілий тиждень за розслідуванням можна було стежити у спецпроекті "Щеплення від міфів". І сьогодні – фінал. То чому ж у самій Індії попри сумнівну гігієну, епідемій немає? А в Україні - вже другий рік лютує кір – у сюжеті ТСН.Тижня. 

"Щеплення від міфів": наскільки безпечна вакцина з Індії

"У кожному конкретному випадку необґрунтованих заборон висновки протоколів розслідування регіональних груп доводили, що загроз немає. Водночас, через такі дії керівництва Держлікслужби щоразу зупинявся процес імунізації українців: діти не могли одержати свої щеплення за Календарем профілактичних щеплень, оскільки вакцини були заборонені. А публікація таких розпоряджень Держлікслужби у ЗМІ призвела до дискредитації імунізації та збільшення загрози відмов громадян від вакцинації", - додали у МОЗі.

Нагадаємо, раніше США викрили російських тролів на розпалюванні суперечок про вакцинацію. Сторінки учасників дискусії пов'язують з фірмою "кухаря Путіна".

Залиште свій коментар

Вибір редакції