Кабмін запропонував РНБО ввести санкції проти низки юридичних осіб через агресію РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Юридичні особи, яким загрожують санкції, поки що невідомі.

Кабінет міністрів схвалив і вніс на розгляд Ради національної безпеки і оборони пропозицію щодо застосування на три роки санкцій до юридичних осіб у зв’язку зі збройною агресією Росії.

Відповідне розпорядження оприлюднено на Урядовому порталі.

"У зв’язку з тривалою збройною агресією Російської Федерації проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території, численних людських жертв, реальних та потенційних загроз національним інтересам, національній безпеці і суверенітету України… схвалити та внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозицію щодо застосування строком на три роки персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб згідно з додатком", - йдеться у документі.

ВідеоМеркель вважає дії РФ в Азовському морі неприйнятними і підтримує подовження санкцій

Подовження санкцій проти Москви на наступні півроку підтримує Берлін. Про це заявила німецька канцлер Ангела Меркель напередодні в Бундестазі. Вона серед інших очільників держав теж прямує на саміт до Брюсселя.

Меркель вважає дії РФ в Азовському морі неприйнятними і підтримує подовження санкцій

Водночас зазначається, що перелік юросіб перебуває під грифом "для службового користування".

Нагадаємо, що від 26 листопада цього року строком на 30 днів на території десяти областей України діє режим воєнного стану. Причиною такого рішення стала збройна провокація Росії в Керченській протоці, коли військові РФ атакували два катери і один буксир ВМС України. Така поведінка Кремля викликала гостру критику з боку країн "Великої сімки". Наразі в московському СІЗО "Лефортово" утримуються 24 військових. Їх звинувачують у порушенні кордонів Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції