Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін звільнив шпигуна-перекладача Гройсмана до рішення суду - ЗМІ

За даними апарату уряду, Єжов був звільнений наступного дня після затримання.

Кабінет міністрів звільнив заступника керівника протоколу прем'єр-міністра Володимира Гройсмана Станіслава Єжова, затриманого через підозру у державній зраді на користь російських спецслужб.

Про це з посиланням на інформацію, отриману в секретаріаті уряду пишуть "Українські новини".

ВідеоВ арешті Станіслава Єжова можновладці побачили внутрішньополітичну боротьбу

Цього тижня показово перед телекамерами арештували заступника керівника протокольної служби прем'єр-міністра. Фахового дипломата й лінгвіста Станіслава Єжова затримала СБУ за обґрунтованою підозрою в шпигунстві на користь Росії. Проте, затримання тривало у прямому ефірі, а сам начальник контррозвідки – засекречений професіонал - виступив телевізійним спікером. Такі дії нехарактерні для спецслужб, заявляють експерти.

В арешті Станіслава Єжова можновладці побачили внутрішньополітичну боротьбу

"Єжов Станіслав Станіславович звільнений від 21.12.2017 з посади заступника керівника протоколу прем'єр-міністра відповідно до наказу державного секретаря Кабінету міністрів Володимира Бондаренко", - йдеться у листі з Кабміну.

Як зазначається, подання на звільнення вніс керівник апарату прем'єра.

Нагадаємо, особистого перекладача Володимира Гройсмана СБУ затримала 20 грудня. Слідчі кажуть, що Станіслав Єжов був завербований російськими спецслужбами під час відрядження, передавав їм важливі документи, інформацію про пересування перших осіб держави, прослуховував розмови. Підозрюваного у зраді викрили кілька місяців тому, а затримали, бо з’явилися дані, що він тікатиме до Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції