Кабмін звільнив в.о. керівника ДФС Продана за власним бажанням

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Натомість там оголосили новий конкурс на цю посаду.

Кабінет міністрів України ухвалив рішення оголосити відкритий конкурс на посаду голови Державної фіскальної служби.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав в.о. голови ДФС Мирослав Продан.

"Сьогодні уряд вирішив оголосити конкурс на посаду голови ДФС. Рішення прогнозоване та очікуване. Неодноразово відповідаючи на запитання журналістів, я зазначав, що повністю підтримую ідею проведення конкурсу. І що обов’язково планую брати у ньому участь. У моїй команді є не лише стратегія дій та бачення розвитку ДФС. У нас є реальні результати", - заявив він.

Він також зазначив, що до цього конкурсу буде прикута величезна увага з боку суспільства та міжнародних партнерів України, а також можливі спроби політизувати процес. Продан зазначив, що сам попросив уряд на час проведення конкурсу призначати на посаду голови ДФС іншу людину.

"Щоби унеможливити конфлікт інтересів та будь-які спекуляції з цього приводу, вирішив просити уряд призначити іншого виконуючого обов`язки голови ДФС. Службу на цей період повинна очолити людина, яка не братиме участі в конкурсі", - заявив він.

Сьогодні уряд вирішив оголосити конкурс на посаду голови ДФС. Рішення прогнозоване та очікуване. Неодноразово...

Опубліковано Мирославом Проданом Середа, 5 вересня 2018 р.

Раніше, генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що має персональні претензії до Продана через те, що його підлеглі допускають випадки контрабанди. Крім того, Луценко повідомляв і про тиск на правоохоронців з боку ДФС під час розслідувань злочинів на митницях. У відповідь на це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що обіцяє захищати в.о. голови Державної фіскальної служби, який, на його думку, розпочав справжню боротьбу з контрабандою. Однак Гройсман не заперечив, що в ДФС є "паршиві вівці". 

За даними джерел ТСН.ua Луценко вже передав до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури частину матеріалів кримінального провадження щодо в.о. голови ДФС Продана.

ВідеоМістечко фіскалів: що відомо про масштабні обшуки у Конча-Заспі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції