Кадиров закликав главу Верховного суду Чечні залишити посаду

За його словами, відставка суддів "буде найправильнішим рішенням у їх житті".

Глава Чечні Рамзан Кадиров закликав голову Верховного суду республіки Магомеда Каратаєва і ще трьох суддів піти у відставку.

"Я запропонував голові Верховного суду Чеченської Республіки Магомеду Каратаеву і трьом суддям, якщо у них є поняття честі і професійної етики, написати заяви і добровільно залишити займані посади", - написав Кадиров в соцмережі.

За його словами, відставка суддів "буде найправильнішим рішенням у їх житті". Кадиров зазначив, що у нього викликає нарікання практика розгляду цивільних справ щодо спірних квартир, факти винесення суперечливих рішень по одній і тій же справі, затягування строків розгляду кримінальних справ.

За словами глави Чечні, хоча всі ці приклади поодинокі або нечисленні, вони не сприяють зростанню довіри населення до судової системи і до влади в цілому. За законом примусово припинити повноваження суддів може тільки кваліфікаційна колегія, однак вони мають право подати у відставку добровільно.

Нагадаємо, що уповноважений з прав людини Чеченської республіки Нарді Нухажієв заявив, що відставка Рамзана Кадирова означатиме масове порушення прав громадян.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: