Кадрові перестановки у Херсонській ОДА: Зеленський призначив нового керівника області

Кадрові перестановки у Херсонській ОДА: Зеленський призначив нового керівника області

Фото: Сергій Козир

Ним став Сергій Козир.

Тимчасово очолювати Херсонську обласну державну адміністрацію буде 36-річний Сергій Козир, який до цього був заступником голови ОДА. Такий указ 3 грудня підписав президент України Володимир Зеленський.

Про це йдеться на сайті глави держави.

Рішення про кадрові зміни ухвалене у зв'язку із звільненням вже колишнього очільника Херсонської ОДА Юрія Гусєва. У документі вказано, що посадовець подав відповідну заяву. 

"Тимчасово покласти виконання обов’язків голови Херсонської обласної державної адміністрації на Сергія В’ячеславовича Козиря", - сказано в повідомленні.

Варто зазначити, що Сергій Козир здобув вищу освіту за кількома спецальностями: "Правознавство", "Фінанси", "Розробка родовищ корисних копалин". Трудову діяльність починав у Донецьку, звідки родом, з посади гірничого майстера підземної дільниці вентиляції та техніки безпеки. 

Заступником голови Херсонської ОДА з питань регіонального розвитку, інфраструктури та екології Козир працює від 5 вересня 2019 року.

Нагадаємо, 3 грудня президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення Юрія Гусєва генеральним директором державного концерну "Укроборонпром". 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
1234
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація