Кадрові перестановки у Кабміні: уряд звільнив заступницю голови Мінекономіки

Кадрові перестановки у Кабміні: уряд звільнив заступницю голови Мінекономіки

Facebook/Світлана Панаіотіді

Панаіотіді подала заяву про звільнення за власним бажанням.

Заступниця очільника Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Світлана Панаіотіді написала заяву про звільнення за власним бажанням наприкінці квітня. Сьогодні, 17 травня, Кабінет міністрів розглянув цю заяву і прийняв її.

Про це Світлана Панаіотіді повідомила у своєму Facebook.

Вона уточнила, що подала заяву про звільнення 29 квітня, після чого пішла у відпустку. Панаіотіді нагадала, що перебувала на держслужбі від 2015 року, і зауважила, що це "ні з чим незрівняний досвід".

"Я написала заяву про звільнення 29 квітня з проханням звільнити мене з 17 травня після закінчення відпустки... Кабмін щойно проголосував. Без сорока чотирьох днів 6 років на службі. Призначена в АМКУ 29.06.2015 - звільнена з Мінекономіки 17.05.2021", - написала Панаіотіді.

Також вона подякувала усім, з ким працювала протягом цих років. Наразі ж, з її слів, вона безробітна.

"Дякую кожному, з ким ми проходили зріст, становлення, долання перешкод, пошук рішень і відстоювання державних інтересів. Дякую, що ви були поруч, пліч-о-пліч, завжди поряд. Люди - це найцінніше. Ви можете розраховувати на мене незважаючи на те, де я буду. Залишаюсь відданою своїм принципам та своїй родині. Послідовним борцем за корпоративну реформу, електронні аукціони, з оборонкою в серці. Вперше в житті безробітна", - додала Панаіотіді. 

Нагадаємо, міністри економіки Ігор Петрашко та інфраструктури Владислав Криклій написали заяви на звільнення. Фракція "Слуги народу" проведе нове засідання, початок якого призначено на 19:00 понеділка, 17 травня. Основною темою повинні стати кадрові питання. 

Крім того, у п'ятницю, 14 травня, речниця голови ВРУ Ольга Туній у Facebook повідомила, що до ВРУ надійшло подання прем’єр-міністра України про відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Криклій, Петрашко, Степанов: сьогодні у Верховній раді обговорять можливі відставки трьох міністрів

Криклій, Петрашко, Степанов: сьогодні у Верховній раді обговорять можливі відставки трьох міністрів